Krevsov tek po Kriško-polževski planoti

Danes dopoldne je po Kriško-polževski planoti nad Višnjo Goro potekal 18. Krevsov tek.

Na 11-kilometrski preizkušnji so bili prijavljeni predstavniki vseh treh belokranjskih občin; Jaka Dragoš (Boginja vas), Matjaž Pintarič (Tempoo Semič) in Josip Petruša (Črnomelj), ki so odtekli dovolj hitro, da so osvojili stopničke v svojih kategorijah.

Najhitrejši med njimi je bil Jaka, ki je zasedel absolutno 4. mesto (čas 49:12) in 2. mesto v svoji kategoriji, Matjaž je bil s časom 55:57 na absolutnem 12. mestu, v svoji kategoriji je zasedel 3. mesto, Josip pa je bil v absolutni razvrstitvi na 18. mestu (čas 1:00:33), v svoji starostni kategoriji je bil najhitrejši.

Rezultate današnjega teka najdete na povezavi TUKAJ.

Vir: Pro time