Belokranjski motokrosisti na pokalni tekmi in državnem prvenstvu

Minuli konec tedna je v Dolini pod Kalom potekalo pokalno in državno državno prvenstvo v motokrosu. Tudi tukaj ni šlo brez Belokranjcev.

Pokalno prvenstvo Slovenije:

V kategoriji MX 85 si je 13. mesto pridirkal Val Crnkovič (AMD Kolpa MXS) - rezultati.

V kategoriji MX2 R2 je bil David Starašinič na 4. mestu, Blaž Jakofčič je bil 22-i (oba AMD Kolpa MXS). - rezultati.

Marko Špehar (AMD Kolpa MXS) je v kategoriji MX Open R1 zasedel 8. mesto - rezultati.

Roman Cvitkovič (AMD Kolpa MXS) je vozil v kategoriji MX Open R2 in zasedel 5. mesto - rezultati.

V kategoriji MX VET1 je Tomaž Jankovič (MC-Ski Gajser team) zasedel 5. mesto, Uroš Ilc (AMD Kolpa MXS) pa 8. mesto - rezultati.

Gorazd Vidic (MC-Ski Gajser team) je zasedel 3. mesto, Bojan Škufca (AMD Kolpa MXS) 5., Bojan Gorišek (AMD Kolpa MXS) 6. in Boštjan Kermauer (AMD Kolpa MXS) 9. mesto. Vsi so tekmovali v kategoriji MX VET2 - rezultati.

V nedeljo je na istem dirkališči potekalo državno prvenstvo:

Denis Jakša (AMD Kolpa MXS) je bil v kategoriji MX2 odličen drugi. Drugi je tudi v skupnem seštevku v tej kategoriji - rezultati.

Bojan Gorišek (AMD Kolpa MXS) je v kategoriji MX VET50 zasedel 6. mesto - rezultati.