Uspešen nastop belokranjskih judoistov

Na turnirju za Pokal Krškega, ki je pod okriljem Judo zveze Slovenije potekal v soboto v Krškem, se je pomerilo kar 178 judoistov iz 21 klubov in štirih držav - Avstrije, BiH, Hrvaške in Slovenije. Kljub močni konkurenci so tudi mladi člani Judo kluba Bela krajina osvojili medalje.

Nina Jurejevčič je med mlajšimi deklicami (U12) osvojila 1. mesto in zlato medaljo.

Sara Kure je med mlajšimi cicibankami (U8) osvojila 2. mesto in srebrno medaljo, čeprav so bile njene nasprotnice do dve leti starejše.

Prav tako je srebrno medaljo je v kategoriji cicibanov (U10) osvojil Jonathan Marthell Fir, Maša Kocen pa si je v kategoriji cicibank (U10) priborila bronasto medaljo.

Za dosežene rezultate ter izredne borbene tehnike, vsem tekmovalcem iskreno čestitamo. Predsednica kluba mag. Simona Šajnovič in sensei Milan Šajnovič.

Vir: Judo klub Bela krajina