U13; NK Kolpa v 1/4 finale pokala MNZ Ljubljana

Selekcija NK Kolpa U-13 je danes popoldne odigrala 2. krog za pokal MNZ Ljubljana.

Naši fantje so v prvem polčasu nasprotnike očitno podcenili. Trener je ves čas ob igrišču z "visokim tonom" spodbujal ekipo, vendar so bili domačini, kljub temu, da so bili manjši od naših, precej bolj zbrani in natančni ter so prvi polčas privedli h koncu z vodstvom 1:0.

V drugem polčasu je naša ekipa le uspela izenačiti. Do konca tekme je bilo napeto in dramatično tako za igralce, trenerja ter gledalce. Ko smo že vsi pričakovali penale, je v zadnjih sekundah tekme za našo ekipo odločilni gol uspel zadeti Erik Sodec!

Tako se je selekcija U-13 uspela uvrstiti v 1/4 finale pokala MNZ Ljubljana.

Strelca za našo ekipo sta bila Erik Simonič in Erik Sodec.