U13; NK Kolpa : NK Arne Tabor 69 - 3:2

Selekcija NK Kolpa U-13 je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj odigrala prvo pokalno tekmo proti ekipi Arne Tabor 69.

Naši fantje so se tokrat spopadli in prvič srečali s sistemom igranja 11 na 11, igrali čez celo nogometno igrišče in streljali na velike gole. V prvem polčasu sta bili ekipi enakovredni, saj se je prvih 30 minut igre končalo z rezultatom 2:2.

V drugem polčasu je bila igra še bolj razburljiva, z veliko napetih trenutkov in kar nekaj priložnosti za gol. V zadnjih minutah igre so naši fantje stisnili še zadnje atome moči in pet minut pred končnim sodnikovim žvižgom zabili GOL za zmago 3:2.

Strelci za NK Kolpa:

Enej Per,
Erik Simonič in
Blaž Filak.

Pohvale obema ekipama za prikazan "fair play", trenerjema za odlično vodenje in sodnikoma za korektno sojenje.

Vir: ŠD NK Kolpa