Odbojka in namizni tenis – šolsko prvenstvo 2022

V soboto, 19. marca 2022, je potekalo šolsko prvenstvo v odbojki in namiznem tenisu v sklopu tekmovanj za naj športnika, naj športnico in naj športni razred za tekoče šolsko leto.

Pri dekletih sta v odbojki nastopili dve ekipi. Dijakinje 1. aG so bile boljše od dijakinj 4. aG in postale šolske prvakinje.

Pri fantih, katerih ekipe so okrepila tudi dekleta, so bili najmočnejši dijaki 4. ST. V finalni tekmi so premagali ekipo profesorjev, ki so bili zmagovalci B skupine. Za tretje mesto sta se pomerili drugouvrščeni ekipi iz obeh skupin in zmaga je pripadla fantom iz 1. ST.

6. mesto – 4. aG

Istočasno je v plesni dvorani potekalo šolsko prvenstvo v namiznem tenisu. Žal se ga ni udeležila nobena dijakinja. Med fanti je bil najuspešnejši dijak 1. aG Žiga Matekovič, drugo mesto je zasedel dijak 4. ST Anton Rems, tretji pa je bil njegov sošolec Kristjan Grdun.

Tekmovanja sta organizirala in vodila profesorja Miha Movrin in Brane Adlešič.

Vir: Srednja šola Črnomelj