Kolpina selekcija U15 presenetila Olimpijo

Selekcija U15 NK Kolpa je v soboto gostovala pri NK Olimpija. Fantje so odšli na tekmo povsem sproščeni in željni dobre igre. Tekmo so odlično odprli in po treh minutah povedli z 0:1. Prvi polčas je bil dokaj izenačen, saj nobena ekipa ni ponudila nasprotniku veliko prostora za realizacijo zadetkov. Kljub temu so mladi nogometaši Kolpe tik pred koncem polčasa uspeli povečati razliko na 0:2 in odšli “mirni” na počitek.

V drugem polčasu so Kolpini fantje z lepo in povezano igro ter ekipnim duhom povsem nadigrali domačine. Favorizirano Olimpijo so premagali kar z 1:6.

Strelca: Enej Per štirikrat in Lan Ogulin dvakrat.

Iskrene čestitke ekipi in trenerju in veliko uspehov naprej!

Vir: NK Kolpa