Poraz in zmaga selekcij ŽKK Črnomelj

Deklice ŽKK Črnomelj so na gostovanju v Grosuplju zabeležile poraz z rezultatom 51:29 (16:0; 11:2; 14:9; 10:18). Tekmo smo izgubili že v začetku, saj smo v prvem polčasu dosegli le dve točki, poraz pa ublažili v zadnjih dveh minutah, ko smo naredili delni izid 12:0. Domači trener je dal priložnost za igro vsem igralkam, mi pa nismo imeli menjave in je tekmo odigralo vseh 10 igralk. Za nekatere je bila to prva tekma v kategoriji U14.

Včeraj pa so dekleta ŽKK Črnomelj, selekcija U16, v domači dvorani zmagala v prvem krogu 1. SKL proti Podbočju z razultatom 58:25 (11:3; 18:5; 15:9; 14:8). Tekmo smo dobro odprli in kontrolirali rezultat do konca srečanja. Priložnost so dobile vse igralke.

Vir: ŽKK Črnomelj