Kambič odločil primorski derbi

Nogometaši Kopra so v 31. krogu Prve lige Telemach premagali Gorico z 1:0 (0:0). Primorski derbi je v 61. minuti odločil Luka Kambič, ki je zadel z glavo po predložku z leve strani.

24-letni Belokranjec je bil blizu zadetka tudi po desetih minutah igre v prvem polčasu. Najprej je po podaji iz kota in zmedi v kazenskem prostoru Gorice na golovi črti posredoval Bernard Karrica, že ob naslednjem predložku pa se je po strelu z glavo Luke Kambiča izkazal vratar Matevž Dajčar.

Koprčani, za katere je Rudi Požeg Vancaš odigral celotno srečanje, so se pred domačimi navijači veselili 14. zmage letos.