Hat-trick Dedića za zmago Bele krajine

Nogometaši Bele krajine so po uspešnem začetku nove sezone v Regionalni ljubljanski ligi, kjer po šestih odigranih krogih zasedajo vrh lestvice, zmagovito začeli tudi novo sezono pokalnega tekmovanja. V prvem krogu Pokala Pivovarna Union so v gosteh ugnali Anton Kamnik z 2:4 (1:2).

Gostitelji so sicer povedli v 20. minuti, potem pa je na sceno stopil Denis Dedić, ki je dosegel tri zadetke. Strelske vaje je začel v 37. minuti, ko je izenačil z enajstmetrovke, nato pa je minuto pred koncem rednega dela prvega polčasa vodstvo Črnomaljcev povišal na 1:2. Kamničani so izid hitro izenačili, a razpoloženi Dedić je bil v 54. minuti uspešen še tretjič. Končni izid tekme je tri minute pozneje postavil Mark Ferfolja.

Bela krajina se bo v drugem krogu pokalnega tekmovanja na domačem terenu pomerila z drugoligašem ND Ilirija 1911. Tekma bo 31. oktobra.