Goli so padali kot za šalo

Kolpina selekcija U15 je v Športnem parku Podzemelj odigrala zadnji krog jesenskega dela tekmovanj. Ponovno so se pomerili z vrstniki iz Ihana, ki so jih predpretekli konec tedna v gosteh visoko porazili in tudi tokrat ni bilo nič drugače.

Mladi nogometni upi v rumenem so sicer tekmo pričeli preveč ležerno in Ihanci so po nekaj minutah igre preigrali domačo obrambo ter povedli. A veselje gostov ni trajalo dolgo, saj so se gostitelji po prejetem zadetku zbrali in že v naslednjem napadu rezultat izenačili. V tem ritmu so nadaljevali vse do polčasa, ko je bil izid na semaforju že 7:1. V drugem delu igre se je golijada domačih samo še stopnjevala in na koncu so slavili s kar 17:1.

Za Kolpo so zadeli David Vrbanec šestkrat, Filip Fajdiga štirikrat, Erik Sodec, Mark Avguštinčič in Tilen Hlebec po dvakrat ter Maj Somrak enkrat.

Vir: NK Kolpa