Dve tretji mesti za belokranjska tekača

V Mirni je danes potekal 9. Trimmigo dobrodelni tek, na katerem je štartalo 81 tekačev, od tega le dva Belokranjca; Barbara Matakovič (Radio 1 Odeon) in Matjaž Pintarič (TKD Bela krajina).

Kljub temu, da sta bila edina belokranjska tekača tako v ženski kot v moški konkurenci, sta ubranila čast tekačev na sončni strani Gorjancev z dvema tretjima mestoma.

Barbara je bila tretja v svoji kategoriji, v ženski konkurenci absolutno sedemnajsta, Matjaž je bil absolutno na 10. mestu med moškimi, v svoji kategoriji ravno tako na tretji stopnički.

Absolutno najhitrejši je bil Miha Povšič (AK Sevnica), ki je 6-kilometrsko progo premagal v času 20:00, med dekleti je bila najhitrejša Anja Fink (Marathon Novo mesto) s časom 23:27.