Črnomaljska petarda v mreži Kamnika

Nogometaši Bele krajine so v 10. krogu Regionalne ljubljanske lige znova potrdili vrhunsko formo in se z novo zmago še utrdili na vrhu ligaške lestvice. Tokrat so na zelenici v Črnomlju odpravili Anton Kamnik s kar 5:0 (3:0).

Najboljša obrambna ekipa lige je tudi tokrat učinkovito zaklenila pot do domačega gola, v napadu pa je izkoristila svoje priložnosti in nadigrala Kamničane. Dvome o zmagovalcu so nogometaši Bele krajine razblinili že v prvem polčasu, ki so ga dobili s tremi zadetki prednosti. Mrežo gostov so zatresli Gašper Cafuta, Žiga Kočevar in Denis Kastelic.

V drugem polčasu se je prevlada gostiteljev nadaljevala. V 50. minuti je še drugič zadel Kočevar, končni rezultat pa je v 65. minuti postavil Nejc Novak.

Vir: NK Bela krajina