Črnomaljci prekinili niz porazov

V 7. krogu 1.B lige so rokometaši Črnomlja na domačem parketu v izenačeni tekmi premagali Jadran Hrpelje Kozina s 30:25.

Črnomaljci so v 9. minuti prvi povedli s temi goli prednosti (7:4). Rokometaši Jadrana so zaostanek uspeli znižati, a popolnoma se jim ni uspelo približati. Vse do 22. minute so bili gledalci priča izenačeni tekmi. Nato pa so v prestavo višje prestavili domačini in v 27. minuti povedli s petimi zadetki prednosti (14:9). Primorci so do polčasa zaostanek uspeli znižati za gol in tako sta ekipi na odmor odšli ob rezultatu 15:11.

Domači so v drugem polčasu mirno nadzorovali potek srečanja in niso dovolili, da bi se gostje približali. V 42. minuti so igralci Črnomlja prvič povedli s šestimi goli razlike (21:15). Vse do konca so nadzorovali potek srečanja in se na koncu veselili druge zmage v sezoni.

RK ČRNOMELJ - RK JADRAN HRPELJE-KOZINA 30:25 (15:11)
Najboljša strelca za Črnomelj: Emeršič in Medic po 4.

Vir: Rokomet.net