Črnomaljci ostajajo brez zmage

V 3. krogu 1.B rokometne lige so Črnomaljci doma gostili favorizirane Krčane in zabeležili še tretji poraz.Bilo je 27:40.

Gostje, ki so letos v izjemni formi, so vajeti hitro prevzeli v svoje roke in po osmih minutah vodili že s štirimi goli prednosti (1:5). A domači so vztrajali in do 15. minute zaostanek znižali na vsega točko zaostanka (6:7). Krčani so se po minuti odmora zbrali in do polčasa povedli za pet zadetkov (11:16). V prvih desetih minutah drugega polčasa so gostje naredili odločilno razliko. Do 40. minute so povedli za deset golov in tako razrešili vse dvome o zmagovalcu. Črnomaljci so skušali omiliti zaostanek, a jim tudi to ni uspelo in gostje so prednost do konca tekme le še povečevali.

RK ČRNOMELJ : RK KRŠKO 27:40 (11:16)