Črnomaljci brez možnosti proti Škofljičanom

Rokometaši Črnomlja so v 15. krogu 1.B državne rokometne lige gostovali pri ŠRD Škofljica in izgubili 27:23.

Favorizirani Škofljičani so srečanje dobro začeli in hitro povedli s štirimi goli razlike, a so se Črnomaljci ob koncu prvega dela tekme uspeli približati na dve točki zaostanka (16:14). Domačini so tudi v drugem polčasu narekovali tempo in vodstvo hitro povečevali, tako da so v 51. minuti vodili že 26:18. Črnomaljci so nato v zadnjih minutah srečanja prikazali dobro predstavo in zaostanek znižali, vendar o zmagovalcu tekme ni bilo dvoma.

Pri Črnomlju sta se izkazala Urh Emeršič s petimi in Mihajlo Jovanović s štirimi zadetki.

ŠRD Škofljica – RK Črnomelj 27:23 (16:14)

Vir: rokomet.net