Belokranjci na 10. "Karlovačkem ceneru"

Minuli konec tedna je v bližnjem Karlovcu potekala športna prireditev Karlovački cener. Gre za 10-kilometrsko tekaško preizkušnjo po mestnih ulicah, ki je na sporedu že deseto leto zapored. Med Belokranjci, ki so se letos podali na to preizkušnjo so bili:

Gregor Laj (TKD Bela krajina), absolutno 10. mesto, v svoji starostni skupni je bil 4.

Marjan Benc (Vinica Team), absolutno na 72. mestu, s svoji kategoriji na 18.

Matjaž Pintarič (TKD Bela krajina) je dosegel 131. absolutni čas, v svoji kategoriji pa 36.

Josip Petruša (Črnomelj) je bil na 197. mestu, v svoji kategoriji je zmagal.

Edina predstavnica nežnejšega spola iz Bele krajine je bila Jasmina Jerčinovič (Griblje), ki je tek zaključila na absolutnem 398. mestu, med dekleti je bila 78-a, v svoji kategoriji pa na 35. mestu.

Čestitke vsem belokranjskim tekačem, celoten posnetek teka si lahko ogledate tukaj: