Regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije

Danes je na Cerovcu potekalo regijsko tekmovanje iz gasilske orientacije. Tekmovanja se je udeležilo tudi 6 ekip PGD Črnomelj. V kategoriji pionirk so Teja, Hana in Iva z mentorjem Dušanom postale regijske prvakinje. V kategoriji pionirjev so Bor Anton, Anej in Domen z mentorjem Matejem osvojili 10. mesto, Maša, Lara in Žiga z mentorico Urško 9. mesto, Jure, Aljaž in Nejc pa so z mentorjem Darjanom prav tako kot pionirke postali regijski prvaki. Dve ekipi sta naše barve zastopali še v kategoriji mladink. Ana, Patricija in Ema so osvojile 5. mesto, Pia, Eva in Nika pa so postale regijske prvakinje. Če povzamemo, naše ekipe so tekmovale v treh kategorijah ter v vsaki osvojile prvo mesto in se s tem uvrstile na državno tekkovanje, ki bo čez 14 dni v Škofljici.

Vir: Mladi PGD Črnomelj