Veterani Kolpe premagali Marjeto

Veterani NK Kolpa smo v prazničnem sobotnem popoldnevu v Športnem parku Podzemelj gostili člansko ekipo ŠD Marjeta na Dravskem polju.
Po desetih minutah igre je naša ekipa, z zadetkoma Dejana Drganca in Marka Jankulova, povedla z rezultatom 2:0, kar je bil tudi rezultat 1. polčasa.

V drugem polčasu se je igra nadaljevala in razpletala v korist naše ekipe in za 3:0 je zadel Gregor Žugelj. Proti koncu tekme je gol dosegla tudi gostujoča ekipa, za končni izid tekme 3:1.
Naša ekipa je z igro in rezultatom ponovno pokazala in dokazala, da kljub nazivu "veterani" še vedno ni za "odpisat".