U12; NK Kolpa : NK Kalcer Radomlje - 3:0

Selekcija NK Kolpa U-12 je danes v Športnem parku Podzemelj odigrala 5. krog jesenskega dela sezone. Na gostovanje je prišla ekipa NK Kalcer Radomlje.

Tokratna tekma je bila še posebej pomembna za obe ekipi, saj se je odločalo o prevzemu vodstva na skupni lestvici. Prvi polčas se je končal v prid našim, saj so ga gladko dobili z 2:0. V začetku drugega polčasa je koncentracija našim fantom nekoliko popustila, vendar pa je trener z napotki znal ekipo ponovno zbrati in so fantje s še enim zadetkom potrdili zmago. Končni rezultat tekme 3:0.

S to zmago je selekcija U-12 ponosno prevzela vodilno mesto na skupni lestvici v skupini 2!