Remi Kolpine selekcije U-12

Selekcija NK Kolpa U-12 je danes odigrala prvo gostujočo tekmo pri NK Interblock v Ljubljani.

Domača ekipa je že v nekaj prvih minutah po začetku tekme povedla z 1:0. Naši fantje se z rezultatom niso obremenjevali in so ves čas prvega polčasa odlično napadali nasprotnike, vendar žoga nikakor ni hotela v gol. Tik pred zaključkom prvega polčasa nam je končno uspelo izenačiti.

V drugem polčasu so nasprotniki stoodstotne priložnosti naših odličnih igralcev zaustavljali s prekrški (končna analiza je pokazala 17 prekrškov v napadu), zato smo se na žalost morali zadovoljiti le z remijem 1:1.