NK Kolpa : ND Slovan - 2:3

Članska ekipa Kolpe se je včeraj v Športnem Parku Podzemelj na prvi tekmi RLL v sezoni 2020/2021 pomerila z ekipo ND Slovan.

Kolpa je že v dvajseti minuti povedla z 1:0, vendar pa so nasprotniki zelo hitro izenačili in povedli z 1:2, kar je bil tudi končni izid 1. polčasa.

Na začetku 2. polčasa so domačini, z drugim zadetkom odličnega Aleša Kirina, uspeli rezultat izenačiti. Nasprotna ekipa je igrala precej grobo in žal je, zaradi hudega udarca v glavo, našega najboljšega strelca Aleša z igrišča morala odpeljati reševalna ekipa. Do konca tekme so se naši fantje borili po najboljših močeh, a so nasprotniki uspeli tik pred koncem tekme zatresti našo mrežo za zmago z rezultatom 2:3.

Za našo ekipo je dvakrat zadel Aleš Kirin.

Čestitke ekipi in trenerju, Alešu pa želimo čim prejšnje okrevanje ter vrnitev na nogometno zelenico!

Vir: ŠD NK Kolpa