Kramarič prekinil negativni niz Brava

Nogometaši Brava so prekinili niz treh zaporednih porazov na domačem igrišču (Domžale, Mura, Maribor) in v derbiju začelja 10. kroga Prve lige Telekom Slovenije z dvema goloma kapetana Martina Kramariča z 2:0 premagali Gorico.

Domači so povedli v 21. minuti, ko je po podaji Matije Kavčiča z leve strani Almin Kurtović sicer prišel do strela, toda pri tem je bil nepravilno oviran, tako da je sodnik dosodil najstrožjo kazen. Izkoristil jo je Martin Kramarič. 24-letni Belokranjec je končni izid tekme postavil v 37. minuti, ko je po podaji Davida Flakusa Bosilja, žogo še drugič poslal za hrbet gostujočega vratarja.