Kdor ne da, ta dobi

Selekcija U15 NK Kolpa je včeraj v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Olimpija Ljubljana B in izgubila z rezultatom 1:3 (0:2).

Starejši dečki Kolpe so tekmo dobro začeli, si priigrali tri super priložnosti za zadetek, a jih žal niso uspeli realizirati. Spet se je pokazalo znano pravilo “kdor ne da, dobi” in tako so gostje v prvem polčasu dvakrat zatresli mrežo domačih ter na odmor odšli z lepo prednostjo.

Takoj na začetku drugega polčasa je domačim rezultat uspelo znižati. Uspešen je bil Erik Sodec. Rumeni so bili še naprej nevaren nasprotnik, a na koncu so morali čestitati Ljubljančanom, ki so pred zadnjim sodnikovim žvižgom zadeli še enkrat in zasluženo slavili.