Kambič pordečel, Požeg Vancaš zadel

Nogometaši Gorice in Kopra so se v 22. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 2:2 (1:2). Gostje iz Kopra so povedli v 15. minuti, ko je v kazenskem prostoru padel Rudi Požeg Vancaš, Edomwonyi pa je zanesljivo izvedel enajstmetrovko. V 38. minuti so se Koprčani kljub vodstvu znašli v težavah. Luka Kambič je prejel še drugi rumeni karton in moral predčasno v slačilnico.

Gorica je to hitro izkoristila in pred koncem prvega polčasa izenačila na 1:1. A takoj v naslednji akciji je Rudi Požeg Vancaš po napaki obrambe Gorice, Koprčane znova popeljal v vodstvo.

V drugem delu je bila podjetnejša Gorica, ki je lovila izenačenje in ga dobila v 75. minuti, ko je najstrožjo kazen izkoristil Matej Jukić.

Vir: Sportklub