Druga zmaga Kolpe

Druga zaporedna domača zmaga NK Kolpa za skok na deveto mesto!

Včeraj je bila v Podzemlju odigrana preložena tekma 5. kroga 3. SNL Center med NK Kolpa in NK Šobec Lesce. Po prvenstveni zmagi preteklo nedeljo proti Jevnici in pokalni zmagi proti Zagorju, so se člani z učinkovitostjo izkazali tudi proti tokratnim gostom in nadaljevali zmagovalni niz.
Po enakovrednem prvem polčasu je bil odpor gostov strt v samem zaključku tekme, ko je bil postavljen končni rezultat 5 : 2 za domačine.
S tremi izjemnimi zadetki se je med strelce vpisal Gregor Žugelj, po en zadetek pa sta prispevala Darjan in Kristjan Spudić.
To soboto se bodo člani ob 16. uri v Stražišču pri Kranju pomerili z osmouvrščeno ekipo NK Sava.Kranj

Vir: ŠD NK Kolpa