Denis Jakša je pokalni prvak Slovenije

Minulo soboto je v Radizelu potekala zadnja dirka sezone za pokalno prvenstvo Slovenije v motokrosu. Denis Jakša (AMD Kolpa MXS) se je v svoji kategoriji MXP2 R1 znova povzpel na najvišjo stopničko in s tem osvojil tudi naslov pokalnega prvaka Slovenije. Rezultate najdete TUKAJ.

Vzporedno je v okrnjeni sezoni potekalo tudi odprto državno prvenstvo Slovenije (končano pred 14 dnevi), kjer so lahko tekmovali konkurenčni vozniki iz tujih držav, ki so nekoliko vplivali na končno bero točk, kljub temu je Denis končal na odličnem skupnem tretjem mestu. Uspeh, ki ga je treba pozdraviti.

Roman Cvitkovič in Simon Žunič (oba AMD Kolpa MXS) sta v razredu MXP Open R2 zasedla 5. oz. 7. mesto. Rezultati TUKAJ.

Gorazd Vidic in Bojan Škufca (oba AMD Kolpa MXS) pa v razredu MXP Vet2 6. in 7. mesto. Rezultati TUKAJ.

Hvala vsem za podporo v sezoni 2021, verjemite v še boljše vožnje v naslednji sezoni in ostanite zvesti sponzorji.