9. krog Samoborske zimske trail lige

Če je bil 8. krog v znamenju zime in snega, je tokratni potekal v dobesedno spomladanskem vzdušju. Kako je bilo na tokratnem teku zimskega traila bi lahko povedali samo tisti, ki se ga redno udeležujejo, med njimi pa so bili tudi tokrat trije belokranjski tekači.

Beti Pintarič (Radio Odeon) je bila na 4,4, dolgi trasi s časom 36:43 na odličnem 4. mestu v absolutni razvrstitvi, v svoji kategoriji je stopila na 2. stopničko. Rezultate najdete TUKAJ.

Stanko Brozovič (darDom) se je tudi tokrat podal na 9 km tek. Zanj je porabil 53 minut in 35 sekund, kar je zadostovalo za skupno 6. mesto in, tako kot Beti, za drugo stopničko v svoji starostni kategoriji.

Matjaž Pintarič (Radio Odeon) si je s časom 1:00:45 pritekel 12. mesto abosolutno, v svoji kategoriji je bil tretji. Rezultate 9 km teka najdete TUKAJ.