Tekme ŠD NK Kolpa

Mladinci visoko zmagali, kadeti remizirali, starejši in mlajši dečki izgubili, cicibani U-9 na turnirju v Šentjerneju

Včeraj so mlajše selekcije ŠD NK Kolpa odigrale tri prvenstvena srečanja. Kadeti so bili z Dolomiti Dragomer vse do pet minut pred koncem na pragu zmage, a so gostje uspeli rezultat izenačiti na končnih 2 : 2.
Mladinci so z istim tekmecem v prvem polčasu držali neodločen rezultat, v drugem pa so se razigrali in izdatno napolnili mrežo gostov, končni rezultat je bil 7 : 2 za domače.
Starejši dečki v Ljubljani proti vodilni Iliriji niso imeli večjih možnosti, kar so Ljubljančani dokazali z 12 zadetki v naši mreži.
Današnji, nedeljski spored, so začeli mlajši dečki, ki so po neodločenem izidu v prvem polčasu proti Termitom iz Moravč naposled le izgubili z 1 : 3.
Cicibani U-9 so v Šentjerneju odigrali 2. krog turnirjev, vikend v športnem parku v Podzemlju pa bodo ob 16.30 uri zaokrožili člani s tekmo 6. kroga 3 SNL Center proti ekipi NK Jevnica.

Vir: ŠD NK Kolpa