RK Črnomelj : RK Sevnica - 32 : 30

Včeraj je RK Črnomelj odigral 7. krog v 1.B državni ligi in čeprav še vedno močno oslabljen zaradi poškodb, zabeležil prvo zmago. Črnomaljski rokometaši so bili boljši od RK Sevnica z rezultatom 32:30.
V prvem polčasu so gostje vodili do 19. minute, največ za 2 zadetka, nakar pa so domačini počasi prevzeli vodstvo in na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti z rezultatom 17:15.
V drugem polčasu je RK Črnomelj vseskozi držal prednost enega do treh golov razlike in čeprav so v končnici naredili kar nekaj napak, zaradi katerih so potem igrali z igralcem manj, v zadnji minuti pa tudi z dvema igralcema man,j vzdržali nalete gostov in uspeli zmagati.
V ekipi Črnomlja sta bila najboljša strelca brata Štrucelj; Marko z 10 zadetki in Dino s 5 zadetki. Pri ekipi Sevnice pa je bil najboljši Aleksander Kuhar s 13 zadetki.
Sedaj sledi premor, čez 14 dni pa gostujemo pri ekipi RK Krško.

Vir: RK Črnomelj