Bomba Kurtića v romunskem pokalu (VIDEO)

V pokalu Romunije se je zaključil skupinski del tekmovanja, v katerem je Universitatea Craiova Jasmina Kurtića z dvema zmagama in remijem zanesljivo napredovala v četrtfinale.

Kurtić in soigralci so v torek na domači zelenici nadigrali Farulo s 4:0, med strelce pa se je vpisal tudi 34-letni Kanižaričan, ki je v 54. minuti vodstvo domačih povišal na 3:0. Izkušeni vezist je po lepi akciji sprožil z okrog 20-ih metrov in z imenitnim strelom premagal gostujočega vratarja.

To je bil Kurtićev drugi gol v dresu romunskega prvoligaša, pogledate si ga lahko v spodnjem videu od 4:45 minute dalje.