KLUBSKI OTVORITVENI NT TURNIR SEZONE 2016

NT klub Bela krajina je v soboto 24. 10. 2015 ob 16.00 uri v klubskih prostorih na Majeru organiziral klubski otvoritveni NT turnir sezone 2015/16, ki se ga je udeležilo 13 članov. Sprva so tekmovali naključno izžrebani pari, kjer sta prvo mesto osvojila Zvone Stanešič - Tomi Blagojević, ki sta v finalu premagala par Jani Dražumerič - Matej Weiss. Posamični dvoboji so se pričeli v predtekmovanju v treh skupinah – vsak z vsakim, kjer sta se v skupino A uvrstila po dva najboljša igralca iz vseh skupin, medtem, ko so se ostali igralci pomerili še v skupini B. Zmagovalec med posamezniki je bil Franjo Capan, medtem ko je bil najboljši v skupini B Tomas Kuhar. Zahvala vsem, ki so pomagali pri dogodku, še posebej Igorju Kapšu, ki je poskrbel za odlično večerjo.