Bravo premočan za člane, Roltek boljši od starejših dečkov

Ljubljana, 28. 08. 2016
2. krog - 3. SNL Center 2016/2017
AŠK BRAVO : NK KOLPA = 7 : 1 (3 : 1)

V 2. krogu so člani v nedeljo, 28. 08. 2016 v Ljubljani v Šiški gostovali pri enem izmed pretendentov na končno prvo mesto v letošnji izvedbi 3. SNL Center. Po zelo dobrem začetku, v 11. minuti je po podaji s strani Marka Jankulova z glavo v polno zadel Žiga Kočevar in povedel goste v vodstvo z 1 : 0, so v igri močno padli in očitno fantastično pripravljenim domačinom kar sedemkrat dovolili zatresti svojo mrežo. Dva poraza na začetku sezone proti ekipama, ki po dveh krogih krojita sam vrh lestvice sta sicer boleča, a priložnost za popravni izpit bo že v nedeljo, ko v goste v Športni park v Podzemelj prihaja ekipa NK Bled Hirter.

Podzemelj, 27. 08. 2016
1. krog - 1. liga U-15 MNZ LJ 2016/2017
NK KOLPA : NK ROLTEK DOB = 0 : 10 (0 : 6)

S tekmovanjem so konec minulega tedna začeli tudi starejši dečki NK Kolpa. Močno pomlajena ekipa naših fantov je v prvem krogu kljub zavzetosti v igri na domačem igrišču klonila proti starejšim in fizično močnejšim Dobljanom.
Naslednji krog starejšim dečkom v soboto, 03. 09. 2016 prinaša gostovanje v Kočevju. Do tekme s tradicionalno dobrimi Kočevci se bo ekipa U-15 delno popolnila še z nekaj novimi močmi, zato je upati, da se bodo fantje iz tekme v tekmo dvigovali in v prvi vrsti s sebi bolj enakovrednimi nasprotniki prikazali tisto, česa so v tem trenutku prav gotovo sposobni.

V nedeljo, 28. 08. 2016 pa so se v Športnem parku v Podzemlju na prijateljskih tekmah pomerili mladinci NK Croatia '78 iz Žakanja ter kadeti in mladinci NK Kolpa. V tekmah v katerih je vsaka izmed ekip odigrala 2 x 45 minut igre, so naši kadeti in mladinci prikazali dokaj visoko raven pripravljenosti na izzive v skupni 1. ligi MNZ Ljubljana U-17/19.
Žal se je tik ob koncu zadnje predvidene tekme ob posredovanju izven kazenskega prostora težje poškodoval kadetski vratar Samo Starašinič, kar ga bo, upamo za krajše obdobje, oddaljilo iz nogometnih zelenic. Samu želimo čim prejšnje okrevanje!

Vir: ŠD NK Kolpa