Belokranjci na Samoborski zimski trail ligi

Minuli konec tedna je na sosednjem Hrvaškem potekal 2. krog 11. Samoborske zimske trail lige, katere so se udeležili tudi Beti in Matjaž Pintarič, Stanko Brozovič ter Andrej Plut. Fantje so se pomerili na 9-kilometrski trasi, Beti pa na rekreativnem teku.

V moški konkurenci je Stanko Brozovič (darDom) zasedel 6. mesto, v svoji kategoriji je bil drugi.

Matjaž Pintarič, ki od nedavnega teče "pod zastavo" Radia Odeon, si je pritekel absolutno 14. mesto in 5. mesto v svoji starostni kategoriji.

Andrej Plut je bil v absolutni konkurenci na 38. mestu, v svoji kategoriji se je povzpel na 3. mesto.

Beti Pintarič (Radio Odeon) je na rekreativnem teku (4,4 km) zasedla absolutno 7. mesto, v svoji kategoriji pa je s 4. mestom za las zgrešila stopničke.

Čestitke vsem štirim, saj so se v množici tekačev odrezali več kot odlično!

Rezultate lahko preverite TUKAJ in TUKAJ.

Vir: Stotinka.hr