"Ozalj Vrhovac trail" in belokranjski tekači

Včeraj je na sosednjem hrvaškem potekala tekaška tekma "Ozalj Vrhovac trail", ki so se je udeležili tudi štirje belokranjski tekači.

Na krajši, 16 kilometrov dolgi progi, sta tekla Jasmina Jerčinovič (Griblje) in Matjaž Pintarič (Tempoo Semič). Jasmina je s časom 2:24:54 zasedla odlično 19. mesto v absolutni konkurenci, v svoji kategoriji je bila osma. Matjaž je s časom 2:01:07 zasedel 8. mesto v absolutni razvrstitvi, v svoji kategoriji je stopil na 2. stopničko.

Uradne rezultate s 16-km proge najdete TUKAJ.

Anton Kambič se je podal na daljšo, 24,5 kilometrsko preizkušnjo. S časom 3:23:36 je zasedel 25. mesto, v svoji kategoriji je bil 6.

Razultati na 24,5 km progi so TUKAJ.

Josip Petruša (Črnomelj) pa je tokrat izbral rekreativni tek na 7 in pol kilometra. S časom 52:40 je zasedel 11. mesto absolutno, v svoji kategoriji je zmagal.