Nogometaši Bele krajine zmagali doma

V 4. krogu Regionalne ljubljanske lige sta se na nogometnem igrišču ŠRC Loka v Črnomlju pred približno 300 gledalci v nedeljo pomerila domača Bela krajina in NK Kočevje.

Prvi zadetek za Belo krajino je v 19. minuti dosegel Matej Trščinar. Gostje so z golom Jana Križa z enajstmetrovke izenačili v 29. minuti, prvi del del igre pa se je zaključil z rezultatom 2:1 za Belo krajino, saj je Žiga Kočevar domačine povedel v vodstvo z 2:1 v 45. minuti, kar je bil tudi končni rezultat tekme.

Bela krajina je tako po štirih krogih z devetimi točkami na drugem mestu lestive RLL, takoj za Kočevjem, ki ima enako število točk.

Bela krajina : Kočevje - 2:1

Vir: MNZ Ljubljana