Mladi belokranjski judoisti iz Novega mesta z medaljami

V novomeški športni dvorani Marof je v soboto potekal 18. Pokal Novega mesta v judu, na katerem so pod vodstvom trenerja Milana Šajnoviča, uspešno nastopili tudi mladi judoisti Judo kluba Bela krajina.

Zarja Kavčič je v kategoriji starejših deklic (U14) zmagala in si prislužila zlato medaljo.

Adrian Šarič je v kategoriji mlajših dečkov (U12) osvojil tretje mesto in bronasto medaljo.

Med mlajšimi cicibankami (U8) je bila odlična tretja tudi Sara Kure, ki je judo začela trenirati šele to sezono. Pred tem je tekmovala tudi na mednarodnih tekmovanjih v Gorici in na Ptuju, kjer je osvojila zlati medalji.

Vir: Judo klub Bela krajina