Kramarič zadel za zmago v zadnji minuti

Bravo je v prvi nedeljski tekmi 16. kroga Prve lige Telemach po preobratu v Spodnji Šiški z 2:1 premagal Tabor Sežano. Zmago je Ljubljančanom prinesel kapetan Martin Kramarič.

Bravo je v dvoboju s Sežanci odigral dva različna polčasa. Prvi je bil za Bravo slab, saj so Sežanci povedli v 31. minuti po strelu z volejem Lana Štravsa.

V drugem polčasu je Bravo zaigral bolje, izenačil je v 74. minuti: po kotu z leve strani je na prvi vratnici žogo v lastno mrežo preusmeril Diego Živulić.

Martin Kramarič je s svojim sedmim golom v sezoni poskrbel za ljubljanski preobrat v 90. minuti. 24-letni Belokranjec je takrat gostujočega vratarja Koprivca premagal s strelom iz bližine.