Kramarič načel mrežo Gorice

Nogometaši Brava so v Ljubljani v 28. krogu Prve lige Telemach premagali Gorico z 2:1 (0:0). Svoj 11. zadetek v sezoni je za domače dosegel kapetan Martin Kramarič.

Po zaspanem prvem polčasu so v 47. minuti po golu Nejca Mevlje povedli Novogoričani. Za prvi gol rumene ekipe v 54. minuti ima veliko zaslug David Flakus Bosilj, ki je na desni strani kazenskega prostora lepo sprejel žogo, jo zavrnil v sredino, kamor je pritekel Martin Kramarič in z močnim strelom poslal žogo pod prečko.

Za preobrat je v 64. minuti poskrbel Tamar Svetlin, ki je bil natančen s strelom od daleč.

Kramarič je s prostega strela zadel tudi vratnico, domači so imeli nato še nekaj priložnosti, 25-letni Belokranjec je bil ves čas nevaren, a izid se ni več spremenil.

Vir: STA, M.N.