Kostanjeviški tek na 9 km

Športno društvo Kostanjevica na Krki je danes organiziralo tradicionalni 31. Kostanjeviški tek na 9 km. Tekači so se na razgibano progo pognali ob 10. uri. Teka so se udeležile tudi 3 naše članice. Prvi je ciljno črto pretekel Miha Povšič AK Sevnica s časom 00:33:32, drugi je bil Bojan Vidmar DTP Trebnje, 00:34:02 in tretji Darijan Cirnski Slovenska vojska, 00:34:15. Med ženskami je bila najhitrejša Marjeta Stržinar RD Revoz s časom 00:39:36, druga Tina Leščanec TKD Bela krajina, 00:41:44, ki je v kategoriji osvojila 1. mesto in tretja Marta Plahuta ŠD Artiče, 00:41:53. Maja Slak Hrnjak je osvojila odlično 5. mesto v ženski konkurenci, v svoji kategoriji pa stopila na drugo stopničko. Mihaela Težak je bila absolutno 9. in v svoji kategoriji osvojila 2. mesto.

Vir: TKD Bela krajina