Kar 12 golov v mreži domačih

Kolpina selekcija U15 je včeraj gostovala pri NK Šmartno. Prvi polčas smo odprli zelo dobro, saj domačinom naša ekipa ni dopuščala možnosti približevanja golu. Naši fantje pa so lepo izkoristili napake domače ekipe in mirno, z rezultatom 0:5, odšli na odmor. V drugem polčasu se je “idila” za našo ekipo na igrišču le še stopnjevala in kljub veliki prednosti se fantje niso sprostili ter tekmo zelo profesionalno, z veliko uigranih akcij, odigrali vse do konca. Z rezultatom 0:12 smo domov prinesli nove tri zaslužene točke.

Strelci: Filip Fajdiga (6x), Erik Sodec (2x), Lan Ogulin (2x) in Emerik Banfi (2x).

Čestitke ekipi in trenerju ter uspešno še naprej!

Vir: NK Kolpa