Ilenič z mojstrsko podajo ob zmagi New Yorka (video)

Mitja Ilenič, ki je v začetku leta iz Domžal prestopil k ameriški ekipi New York City, tudi v novi sredini kaže razkošje svojega talenta. Mladi bočni branilec je v ligi MLS ob zmagi svojega moštva proti Nashvillu (2:1), prispeval podajo za prvi zadetek. V 11. minuti je z desne strani z natančno podajo odlično zaposlil soigralca Keatona Parksa, ki je z glavo premagal gostujočega vratarja.

18-letni Tribučan je na zelenici preživel 69 minut, ob koncu prvega polčasa pa je prejel tudi rumeni karton. New York City po osmih odigranih tekmah beleži tri zmage in pet porazov, kar jih uvršča na peto mesto lestvice vzhodne konference. Asistenco Ileniča si lahko ogledate v spodnjem posnetku.