Črnomelj premagal Železnike

Rokometaši Črnomlja so v 8. krogu 1.B državne lige gostovali v Železnikih in vknjižili novi dve točki.

Prvi polčas so ritem narekovali domačini in prvo polovico tekme dobili z 12:10. V drugem delu pa so se jim Črnomaljci približali in v 46. minuti s strelom Luke Muhiča tudi prišli do prvega vodstva na tekmi. V naslednjih šestih minutah nasprotnikom niso več dovolili zadeti, svojo prednost so le še povečevali. Domačinom je za preobrat zmanjkalo časa in zmage so se zasluženo veselili Črnomaljci. Končni rezultat je bil 21:24.

Rokometaši Črnomlja s tremi zmagami, štirimi porazi in neodločenim izidom trenutno zasedajo deveto mesto prvenstvene lestvice.

RD ALPLES ŽELEZNIKI - RK ČRNOMELJ 21:24 (12:10)
Strelci za Črnomelj: Muhič 7, Emeršič 5, Vidmar 4, Jereb in Dokl po 2, Pirh, Slemenšek, Jovanović po 1.

Vir: rokomet.net