Balkovec zadel še drugič v tej sezoni

Alanyaspor je v prvi turški ligi pripravil presenečenje in na gostovanju pri favoriziranem Galatasarayu iztržil točko (2:2). Tudi po zaslugi Jureta Balkovca, ki je za goste zabil prvi gol.

Balkovec, ki je odigral vso tekmo, je v 68. minuti za Alanyaspor zadel za znižanje zaostanka na 1:2. Gostje so do izenačujočega gola prišli v 91. minuti. Galatasaray je sicer tekmo končal z zgolj devetim nogometaši, saj sta bila izključena kar dva igralca domače ekipe.

Za 28-letnega Belokranjca je bil to drugi gol v letošnji sezoni, v kateri je odigral 11 prvenstvenih tekem. Zanj je to sicer tretja sezona v turškem prvenstvu.