Aljoša Matko zabil svojemu nekdanjemu klubu

Nogometaši Celja so v 23. krogu Prve lige Telemach po preobratu premagali Bravo z 2:1 (1:1). Celjani, za katere je Aljoša Matko igral do 81. minute, so bili v prvem polčasu veliko nevarnejši tekmec, vseeno pa je v 11. minuti po strelu Obradovića povedel Bravo, za katerega je celotno srečanje odigral kapetan Martin Kramarič.

Le pet minut kasneje je po predložku v kazenski prostor z leve strani gol za izenačenje proti svojemu nekdanjemu klubu dosegel prav Matko. Celjani so gostujočo obrambo matirali v 82. minuti, ko je žogo v mrežo potisnil Lucas Mačak, ki je le nekaj trenutkov prej v igro vstopil namesto 22-letnega Črnomaljca.

CELJE − BRAVO 2:1 (1:1)